Porady prawne ONLINE

Skorzystaj z szybkich porad prawnych online, które rozwiążą Twój problem prawny bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem w kancelarii. W ramach porad prawnych online mogą Państwo uzyskać poradę prawną telefoniczną jak i mailową, opinie lub projekt konkretnej umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, apelacji itp.

Nieznajomość prawa szkodzi, dlatego i Ty skorzystaj z szybkich porad prawnych online bez wychodzenia z domu.

Aby uzyskać usługę prawną ONLINE należy

1

Przesłać wiadomość

Przesłać wiadomość z opisem swojego problemu prawnego ze wskazaniem rodzaju konsultacji mailowej lub telefonicznej na adres mailowy kancelarii tj.: kancelaria@rucinska-adwokat.pl lub skorzystać z formularza.

2

Odebrać maila

Odebrać maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie zapytania przez kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę.

3

Dokonać wpłaty

Dokonać wpłaty na rachunek bankowy kancelarii
mBank 45 1140 2004 0000 3302 7793 7192

4

Odebrać odpowiedź

Odpowiedź na przedstawione zapytanie zostanie przesłana po zaksięgowaniu wpłaty maksymalnie do 48 godzin, a w przypadku konsultacji telefonicznej do 24 godzin. W niektórych sytuacjach istnieje możliwość umówienia telefonicznej porady prawnej w tym samym dniu, pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym kancelarii.

Polityka prywatności

14 + 8 =

Adwokat Angelika Rucińska - Poznań

Adwokat